Paladins Patch 64 yeni güncellemesi geldi. Yeni güncellemede yeni hero gelmese de birçok kıyafet yılbaşına özel bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Kıyafetlerden en önemlisi Seris Divine kostümü oluyor. Adeta bir melek gibi duruyor ve özellikleri de buna bağlı olarak güzelce değişmektedir.

ÖNEMLİ DEĞİŞİMLER

1- İnara eski buz kostümü geri geliyor

2- Yılbaşı özel spreyler geliyor

Sadece Bomb King – Grover – Makoa – Kinessa – Evie

3- Yeni yıl kutusu geliyor

Kutu içerisinden Bomb King kardan adam kostümü, Willo yeni kanatlı kostümü, Evie eski yeni yıl kostümü, Makoa sırt kabuğu, beyaz yeni yıl özel Tek Boynuzlu At, Mal Damba silahına geyik boynuzu geliyor, Jenos silahı artık kar kristali mermisi oluyor ve son olarak Fernando’nun kalkanı kurabiye adam oluyor. Kafası yenmiş durumda bu da oldukça güzel bir durum yaratıyor. Fernando kalkanı tutarken kurabiye adam gibi duracağı kesin.

4- Bomb King Kardan Adam Kostümü geliyor

5- Seris Dvine kostümü geliyor

Kostümde atak güçleri beyaz bir görünüm alarak hoş ve sade bir hal kazanmış. Normalde daha karışık iken şu kostümü ile oynadığımızda daha kolay bir şekilde algılanabilir. En dikkat çeken özelliği F bastığımızda görünmez olarak kaçma hareketi yaparken melek kanatlarının çıkıyor olması ve birden cennet gibi etrafın bembeyaz olması güzel bir görüntü bizlere sunuyor.

6- Oyun giriş paneli yenileniyor

Eskisi daha böyle sanal ve basit bir şekilde dururken yeni panel ile daha ferah bir hal almış durumda. Yeni panel Smite oyununa yönelindiğini rahat bir şekilde göstermekte. Taş bir zemin üstünde arkada sütunları olan ve bu sütunları sarmaşık sarması ile güzel bir görüntü oluşturmuştur.

7- Evi Buz Dansı – VIP
8- Androxus Kırmızı Lord Kostümü

9- Kart Dizilimi bölümü yenileniyor

Eskişden kartları dizerken birini seçtiğimizde diğerini göremezdik. Kartları dizmekte büyük bir sıkıntı yaşanırken yeni sistemde artık bu sorunlar giderildi. Altta duran ayrı bir panel sayesinde ne seçtiğinizi görebileceksiniz ve istemediğinizi kolay bir şekilde çıkarıp ekleyebilirsiniz. Bu yenilik oldukça iyi olmuş çünkü oyunun en önemli yeri bu kartlardır.

Paladins Patch 64 genel anlamda değişimler bu kadar. Ayrıntıları paylaştım bilmediğiniz şeyler olabilir eğer tercüme edemediğiniz yerler olursa araştırabilirsiniz. Sosyal Medya adreslerimizden kesinlikle bizleri takip edip destek olmayı unutmayın.