Çoğumuzun evde oturduğu yerde uğraşları oluyordur. Bunların çoğu bilgisayar üzerinde olduğu kesin. Ekran yakalama programları arasında en iyisi olan Mirillis Action programı nasıl kullanılır başlığı altında sizler için ayrıntılı olarak anlatıyorum. Öncelikle program şu ana kadar yapılmış en kaliteli ekran yakalama programıdır. Diğer bir değişle ekran videosu alma programı da denebilir. İçerisindeki özellikler oldukça fazla olsa da kafa karıştırmadan sizler için bunu aydınlattım, her detayına da girdim.

Mirilis Action harika bir ekran yakalama programıdır. Sadece oyun videoları değil film sektöründe veya birçok ekran görüntüsünü kaydetmek isteyen için idealdir. Kasma ve donma yapmaz. En iyi kalitede sizlere yüksek çözünürlüğün özelliklerini ortaya koyar.

Diğer birçok programın aksine Mirilis Action kullanımı kolay ve kısayol tuşları ile daha hızlı işlem yapmanıza olanak sağlar. Sadece ekran yakalama değil ses kaydı, video kayıt, Screen Shots gibi bir çok işlevi de içerisinde barındıran bir uygulamadır.

Mirilis Action nasıl kullanılır bu seride ayrıntılı olarak ciddi bir video hazırladım. Çok özellikli olduğu için karışık gelebilir diye düşündüğüm noktaları en basite indirgedim. Yararlı olacaktır umuyorum. Bu eğitimden sonra sizler artık diğerlerinin bir sıfır önüne geçmiş olacaksınız.

Birçok farklı programı denedikten sonra çözünürlük olsun kapladığı alan olsun Kesinlikle Mirilis Action en kaliteli programdır.

Farklı Programlarda Yaşadıklarım

Daha önceden yaşadığım sorunlar say say bitmez bazı programlarda kayıt alırken kesilmeler, takılmalar, donmalar veya en kötüsü kayıt almama gibi durumlarla karşılaştım. Hatta video kayıtı yaparken ses ve görüntünün karıştığını bile görmüştüm. Bunlar beni oldukça yıldırdı ve bıktırdı. Artık bunu değiştirmek için bir program olduğunu biliyorum Mirilis Action. Tüm sorunlarımı ciddi seviyede düzeltti. Yararlarını görmemin yanı sıra birçok fonksiyonu da size yapacaklarınız hakkında ilham vererek ileriye taşıyor.

Sözler bir yere kadar tek tek anlatmak yerine direk videoya geçelim istedim. Aşağıdaki videoda tüm ayrıntılara giriştim ve bu programı rahat bir şekilde kullanmanızı sağlayacak eğitimi sizlere sundum. Yararlı olacağı kesin sizlerden tek isteğimiz yorumlarınız ve sosyal medyalardan aileye katılıp bize destek olmanızdır. Sizlerle beraber farklı programlar ile bu yaşamınızda yararlı olabileceğini unutmayın. Sizleri bir sıfır diğer kişilerin direk önüne geçiriyoruz. Bilgi en değerli araçtır unutmayın.