Dinosaur Hunt First Blood adlı yeni gelen oyunu sizler için inceliyoruz. Oyun boş bir haritada geçiyor. Bu harita üzerinde bölüm bölüm ilerlemeli şekilde farklı dinozorlar karşınıza çıkmaktadır. Tabi haliyle birden bire ve beklemediğiniz anda çıkması sonucu korkutucu bir oyunda denebilir. Farklı tür birçok dinozorun yer aldığı oyunda ölmemeye çalışıp kendinizi farklı yaratıklara karşı savunabileceğiniz bir macera oyunudur.

Oyun Türü : Aksiyon, Vahşet, Şiddet

Çıkış Tarihi : 15 Eylül 2017

Dil Desteği : İngilizce

Oyun İncelemesi : Olumsuz

Minimum Sistem Gereksinimi
  • İşletim Sistemi: Windows XP SP3
  • İşlemci: Intel(R) Core(TM)2 Duo 2.4, AMD Athlon(TM) X2 2.8 Ghz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Geforce 9600 GS, Radeon HD4000, Shader Model 3.0, 512 MB
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX compatible
  • İlave Notlar: If you are on or around the min spec then you may need to run with Half Res Textures and Low graphics options and at a lower resolution.
Kendi Düşüncelerim

Oyun grafik yönünden olsun vasat denebilecek kadar kötü. Ancak bir çok kişinin bilgisayarı iyi olmasa da eğlenmeyi hak ediyor. Bu sebepten ötürü bu tip oyunları da sizler için inceliyorum. Diğer iyi yönlerini değerlendirecek olursak tedirgin edici ve bir anda sizleri korkutabilecek bir oyun. Heyecan verici anlar Dinosaur Hunt First Blood da sizleri bekliyor. Dikkatli olup hayatta kalmayı unutmayın. Dinozorlardan uzak durun ve kaçarlarken boşuna silahlarınızla ateş edip mermileri harcamayın çünkü boşa sıkıyor gibiyiz. Farklı silahları rastgele yerlerden buluyoruz. Koruyucuları oluyor genelde ama olsun siz alıp vurmaya bakın ve hızla kaçın.

Torrent İndir

Umarım bu Dinosaur Hunt First Blood oyunu beğenirsiniz. Yorum yapmaktan ve ailemize sosyal medyadan sizde katılmayı ihmal etmeyin, şimdiden herkese iyi eğlenceler dilerim.