Debris adlı oyun incelemesi yapıyorum. Okyanusun altında yalnız başına bir kurtuluş hikayesidir. Karanlık da ekibiniz kaybolur ve ne yapacağınızı bilemeden suyun yüzeyine çıkmaya çalışacaksınız. Ancak bu sırada çeşitli yaratıklarla karşılaşacaksınız. Kaçacaksınız ya da tek başınıza okyanus dibinde öleceksiniz. Enfes bir su altı deneyime hazır olun. Tek başınıza oynuyorsunuz.

Oyun Türü : Macera, Aksiyon

Çıkış Tarihi : 23 Ekim 2017

Dil Desteği : İngilizce

Oyun İncelemesi : Orta

Minimum Sistem Gereksinimi
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Dual Core 2.3GHz or better
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 760 or higher and AMD R9 270X or higher
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

Oyunda detaylara çok önem verilmiş ve bir anda karşınızda ne bulacağınızı bilemiyorsunuz. İyi anlamda derinliklerde farklı yerler ve ışık şölenleri, bulurken aydınlık dünyaları keşfediyorsunuz. Kötü yandan ise balıkların ne kadar saldırgan olabileceklerini göreceksiniz. Sizi yok etmek için ellerinden geleni yapacaklardır. Ekibinizi ararken onların envanterlerini bularak kendinizi toparlamaya çalışacaksınız. Ekiniz hayatta mı öldü mü işte bunu oyunda net olarak göreceksiniz. Heyecanı bozmadan bunu sizlerin görmesini istiyoruz.

Torrent İndir

Kendi Düşüncelerim

Derbis fonksiyonlu bir oyun gibi gözükmektedir. Belli bir havanın olması sizi riske sokarken bir yandan da hızlı düşünmenizi sağlıyor. Olmayacak yerlerden geçtikten sonra mükemmel şeyler görüyorsunuz. Oyun içerisinde bu kadar fonksiyon olmasını açıkçası beklemiyordum. Derinliklere indikçe ekibinizle daha çok vahşi yaratık ile kapışacaksınız. Yaralanmayı da göze alarak hayatta kalabilmek için tam bir survival oyunu diyebilirim tek farkı su altında olmasıdır.